GASTROSTUDIO

 • Banner nový 2020

Gastro studio

Gastrostudio - vznik: Skupina JIP chce svým zákazníkům – velkoobchodním i maloobchodním, poskytovat plnou podporu a servis v gastronomii. Z tohoto důvodu vzniklo v Bořanovicích u Prahy moderní gastrostudio.

Největší úspěchy mezi širokou veřejností má kurz přípravy vývarů a steaků. Pro velké odběratele JIP, řetězce restaurací, vedeme proškolování jejich personálu a testování nových produktů k zalistování. Naším cílem je i proškolování našich obchodních zástupců, protože chceme, aby se pro naše odběratele z řad gastronomie stali rovnocennými partnery.


Gastro studio - využití: GS se dá použít jako přednáškový sál, lektor má k dispozici kameru, která je pohyblivá a má nastavené dispozice a ty lze dálkově měnit. Obraz je promítán na dvě TV nebo na projekční plátno. Celý sál je ozvučen, lektor pracuje s bezdrátovými a přenosnými mikrofony. Celou přednášku nebo kurz umíme zaznamenat a vložit na web, nebo nahrát na DVD. Sál má kapacitu 24 posluchačů, v prostorách přístupná WIFI FREE se zásuvkou k zapojení Vašeho přenosného PC. Celý prostor GS má kvalitní vzduchotechniku s klimatizací.
Po teoretické části máme pro posluchače připravenou část praktickou pro 14 posluchačů, každý z nich má své vlastní místo na krájení, ale i na vaření. Každé místo je vybaveno indukční deskou, pracovní plochou a vybavením potřebným pro práci v kurzu (nože, mixery, tyčové mixery, mlýnky, roboty atd.) Každý posluchač má k dispozici chladicí jednotku, ve které má uskladněné potraviny.

 

Kalendář akcí: Kalendář akcí je pro širokou veřejnost, aby si na našich webových stránkách každý mohl prohlédnout druhy a náplň nabízených kurzů, termíny kurzů našich lektorů.

Kdo se může zůčastnit: našich kurzů se může zúčastnit široká veřejnost, firmy, které si zde můžou připravit setkání spojené s vařením, v restauraci se hlavně věnujeme proškolování týmu kuchařů.

Jak se zúčastnit: stačí se na našich webových stránkách přihlásit do vybraného kurzu. Vypsané kurzy jsou zveřejňovány na našich webových stránkách, Facebooku, v letákových akcích, v restauraci atd.

Pro skupinové kurzy prosím kontaktujte:

Marina Vaňásková

Manažer provozu

E-mail: marina.vanaskova@jip-napoje.cz
Tel.: 777 236 256                

Kontaktovat můžete i svého obchodního zástupce JIP.

 

Těšíme se na Vás!

 • JIP Gastrostudio Praha kuchyň
 • JIP Gastrostudio Praha kuchyň
 • JIP Gastrostudio Praha
 • JIP Gastrostudio Praha
 • JIP Gastrostudio Praha kuchyň
 • JIP Gastrostudio Praha účastnice kurzu vaření
 • JIP Gastrostudio Praha ochutnává
 • JIP Gastrostudio Praha krájení zeleniny pro grilování
 • JIP Gastrostudio Praha certifikát o absoluovaní kurzu předává mistr kuchař Navrátil

Kalendář akcí

Říjen 2023
Po
Út
St
Čt
So
30
7
14
21
28
4
Ne
1
8
15
22
29
5

Gastro studio

Kalendář akcí je zde proto: aby jste si mohli prohlédnout druhy a náplň nabízených kurzů a termíny kurzů našich lektorů.

Kdo se může zůčasnit: našich kurzů se může zůčastnit široká veřejnost (největší zájem), firmy, které si zde můžou připravit meating spojený s vařením, restaurace-proškolování týmu kuchařů,

Jak se zůčasnit: stačí se na našich webových stránkách přihlásit do vybraného kurzu. Prezentovat je budeme na našich webových stránkách, facebooku, letákových akcích, v restauraci atd.